معرفی بازی

معرفی بازی 4 GOD OF WAR برای PS4

به طور قطع می توان گفت که 4 GOD OF WAR  یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های PS4  می باشد که تا کنون ساخته شده است. سبک این بازی اکشن – ماجراجویی است. 4 GOD OF WAR به وسیله استودیو سنتا مونیکا در تاریخ 20 آوریل 2018 به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن (PS4) ساخته شد. در این صورت می توان به این نتیجه رسید که این بازی یکی از بالاترین بازی های PS4  در سال 2018 بوده است. GOD OF WAR 4  هشتمین قسمت از این بازی می باشد. در 7 قسمت قبلی داستان براساس اساطیر یونان روایت شده است. اما در قسمت هشتم، بازی بر اساس اساطیر اسکاندیناوی روایت شده است.

gow4
gow4

توضیحاتی درباره بازی GOD OF WAR 4

در نسخه جدید GOD OF WAR  باز هم کریتوس شخصیت اصلی بازی می باشد. فقط تفاوت آن با قسمت های پیشین این است که پیرتر شده است. در این قسمت بازی کریتوس صاحب پسری به نام آتریوس شده است. محافظ و استاد آتریوس پدرش می باشد. اما در طول بازی فرزند کریتوس در زمینه کشفیات، حل معما ها و مبارزه ها کمک های زیادی به او می کند. بدون شک GOD OF WAR 4  یکی از پرفروش ترین بازی ها بوده است.

contact us

این بازی یک داستان مهیج و سرگرم کننده دارد. کیفیت بسیار بالای شخصیت ها و محیط بازی، همچنین صحنه های جالب و … همگی شرایط یک بازی عالی را برای گیمر به وجود می آورد تا حداکثر لذت را از بازی ببرد. شرکت سازنده سعی داشته که در قسمت جدید بازی خدای جنگ، جزئیات دقیق تری را به گیمر عرضه کند تا حس خوبی از بازی به او انتقال یابد. سنتا مونیکا تمام تلاشش بر این بوده که بازی در بهترین حالت به دست کاربران برسد. این بازی به وسیله تلاش شبانه روزی یک تیم بسیار فوق العاده ساخته شده است. نظر آن ها بر این بوده که صحنه های بازی خدای جنگ جزء خاطره انگیز ترین صحنه های بازی های PS4  باشد.

توضیحاتی درباره بازی GOD OF WAR 4  
توضیحاتی درباره بازی GOD OF WAR 4

داستان کامل بازی 4 GOD OF WAR برای PS4

اصلی ترین هدف کریتوس و آتریوس بازی این است که خاکستر همسرش را به قله نورس که بلندترین قله جهان است برساند. کریتوس برای اینکه توانایی پسرش را بسنجد او را به شکار می برد. آن ها به کمک هم می توانند یک گوزن را شکار کنند. در راه برگشت با یک ترول روبه رو می شوند که او را نیز شکست می دهند. پس از کشتن ترول کریتوس به یک خصوصیت پسرش پی می برد. خصوصیت آتریوس این است که نمی تواند خشم خود را کنترل کنند زیرا زمانی که ترول مرده بود همچنان به او خنجر می زد. وقتی به خانه می رسند یک مرد غریبه پشت در آن ها است و کریتوس را صدا می زند.

 داستان کامل بازی GOD OF WAR 4  
داستان کامل بازی GOD OF WAR 4

وقتی در خانه را باز کردند کریتوس با مردی روبه رو شد که انگار سال ها بود که او را می شناخت و مدام کریتوس را نصیحت می کرد. بعد از مدتی مرد غریبه و کریتوس با هم جدال می کنند. در این بین مرد غریبه قدرت عجیبی از خود به نمایش می گذارد. زمانی که با هم جنگ می کردند کریتوس به این نکته پی برد که مرد غریبه درد را حس نمی کند، پس او یک رویین تن است. اما طولی نکشید که کریتوس گردن او را می شکند و شکستش می دهد.

 داستان بازی GOD OF WAR 4  
داستان بازی GOD OF WAR 4

پس از کشتن مرد غریبه آن ها تصمیم می گیرند که خانه را ترک کنند و به راه خود ادامه دهند. در بین راه یک گراز شکار می کنند و با یک جادوگر مرموز روبه رو می شوند. زن جادوگر آن ها در رسیدن به مقصدشان کمک می کند و آن ها را به سرزمین الف هایم می برد. وقتی به این سرزمین می رسند پس از گذشت زمان کمی جادوگر بدن هیچ دلیلی آن ها را ترک می کند و به سرزمین خود برمی گردد. در ادامه راه با یک زندانی روبه رو می شوند که به آن ها می گوید بلند ترین قله نورس در یوتون هایم قرار دارد. و همچنین هویت مرد غریبه را برای آن ها فاش می کند.

در ادامه بازی همراهان مرد غریبه که پسران ثور بودند و دنبال کریتوس و پسرش می گشتند، آن ها را پیدا می کنند. بین برادر بزرگتر و کریتوس درگیری به وجود می آید، کریتوس او را می کشد. برادر کوچکتر در پی انتقام او را در مکانی غافلگیر کرده و با قدرت الکتریسیته به سلطه خود در می آورد. اما باز هم قدرت کریتوس فوران کرده و خود را رها می کند. کریتوس برای آینکه به هل هایم برود به تیغه های آشوبی حامل عنصر آتش که در خانه اش بود نیاز دارد.

GOD OF WAR 4
GOD OF WAR 4

در بین راه ماجراهای زیادی برای آن ها اتفاق می افتد. دوباره با پسر کوچک ثور روبه رو می شوند و او را می کشند. پدر و پسر برای رسیدن به یوتون هایم به چشم های میمر احتیاج داشتند. این چشم ها را یورمونگاند به طور تصادفی خورده بود. آن ها به داخل بدن او می روند و چشم را سالم بیرون می آورند. پس از پشت سر گذاشتن این اتفاقات کریتوس و پسرش به مسیر خود به سمت یوتون هایم ادامه می دهند تا ماموریت خود را به پایان برسانند. در آن جا به چیز های عجیب و غریبی روبه رو می شوند. مثلا غارنگارهایی که تمام کارهای طول سفرشان را شرح می داد. همچنین از آینده نیز باخبر بود.

god of war
god of war

یکی از تصاویر مربوط به آینده این بود که آتریوس بالای سر پدر نشسته و چیزی شبیه مار از دهان او خارج شده است. روی دیوارها نام آتریوس را لوکی نوشته اند. او در باره این موضوع از پدرش سوال می پرسد. کریتوس پاسخ می دهد که مادرت می خواست نام تو را لوکی بگذارد. اما من می خواستم نام تو آتریوس که نام یکی از اسپارتان های بزرگ بود، باشد. در نهایت پس از پشت سر گذاشتن سختی های فراوان به بلندترین قله یوتون هایم می رسند . ماموریت خود را انجام می دهند.

شخصیت های این بازی کریتوس، آتریوس، بالدر، فی، یورمونگاند، زن جادوگر(فریا)، مگنی و مودی پسران سور، میمر، ثور و اودین می باشند. سخن پایانی اینکه بازی GOD OF WAR 4  جزء برترین بازی ها با یک داستان فوق العاده می باشد.

کنسول آنلاین

امتیاز دهی به مطلب

معرفی بازی 4 GOD OF WAR برای PS4

امتیاز کاربران: 4.8 ( 2 رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

consoleonline

سلام کنسول آنلاینی های خوبم. خوشحالم که در خدمت شما هستم. من هم مثل شما عاشق کنسول بازی و بازی های جذاب کنسول پلی استیشن هستم. امیدوارم بتونم مطالب مفیدی براتون توی وب سایت منتشر کنم. با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن